Antoni Tapies litografi

Antoni Tapies litografi
Antoni Tapies litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAPIES, Antoni (1923-2012): "Ninx", signerad och numrerad Tapies 38/50, litografi ca 60x90 cm

Gulnader

285665

2015-01-06