Lennart Aschenbrenner blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Grafisk komposition, signerad och daterad Aschenbrenner 83, blandteknik, ca 61x80 cm

Spricka i glaset

285666

2015-01-06