Golvur J. Bergström
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, bemålat, urtavla märkt J. Bergström, Ofvansjö, romerska siffror, delvis bonserad, samt dekor av blommor och fåglar, höjd ca 224 cm, nyckel finns
Slitage, senare glas. Nycklar finns att hämta i Utlämningen
285669
2014-12-29