Bord nyrokoko

Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko
Bord nyrokoko

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 74, diameter ca 88 cm

Yt- och fanérskador

285671

2014-12-29