Karmstol Börge Mogensen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, Børge Mogensen för Karl Andersson & Söner, 1950-tal, stomme i furu, sits klädd i blå ulltextil, brännmärkt "Karl Andersson´s Design: Børge Mogensen"
Torkad stoppning, bruksslitage
285685
2014-12-29