Alf Olsson oljemålning

Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLSSON, Alf (född 1925): Mars, signerad och daterad Alf 64, olja på duk, 90x120 cm

285703

2014-12-29