Häverö olja

Häverö olja
Häverö olja
Häverö olja
Häverö olja
Häverö olja
Häverö olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Konversation, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1976, olja på duk, 45x54 cm

285705

2014-12-29