Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAGROTTI, Ercole (1890-1967): Bymotiv med figurer, signerad E Magrotti, olja på duk, ca 49x69 cm
285711
2014-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här