Ercole Magrotto oljemålning

Ercole Magrotto oljemålning
Ercole Magrotto oljemålning
Ercole Magrotto oljemålning
Ercole Magrotto oljemålning
Ercole Magrotto oljemålning
Ercole Magrotto oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGROTTI, Ercole (1890-1967): Bymotiv med figurer, signerad E Magrotti, olja på duk, ca 49x69 cm

285711

2014-12-30