Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EKENDAHL, Sten (1892-1968): Fiskeläge, signerad och daterad Sten Ekendahl 1927, olja på duk, ca 60x100 cm
Duken ej helt uppspänd
285712
2014-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här