Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EKENDAHL, Sten (1892-1968): Fiskeläge, signerad och daterad Sten Ekendahl 1927, olja på duk, ca 60x100 cm
Zustandsbeschreibung
Duken ej helt uppspänd
285712
2014-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner