Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EKENDAHL, Sten (1892-1968): Fiskeläge, signerad och daterad Sten Ekendahl 1927, olja på duk, ca 60x100 cm

Zustandsbeschreibung

Duken ej helt uppspänd

285712

2014-12-30