John Carlson Stockholm
Valmis
2014-12-30
285713
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
CARLSON, John (1896-1979): Skeppsbron, Stockholm, signerad och daterad 1939, olja på duk, 39x53 cm