John Carlson Stockholm

John Carlson Stockholm
John Carlson Stockholm
John Carlson Stockholm
John Carlson Stockholm
John Carlson Stockholm
John Carlson Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARLSON, John (1896-1979): Skeppsbron, Stockholm, signerad och daterad 1939, olja på duk, 39x53 cm

285713

2014-12-30