William Gibbons oljemålning

William Gibbons oljemålning
William Gibbons oljemålning
William Gibbons oljemålning
William Gibbons oljemålning
William Gibbons oljemålning
William Gibbons oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GIBBONS, William (1858-1892): Skeppsbrott, signerad och daterad W Gibbons 1872, olja på duk, ca 51x81 cm

Färgbortfall, tryckmärke

285715

2014-12-30