Bruno Liljefors
Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Fågelstudie, osignerad, olja på pannå, 41x33 cm, stämpel a tergo"Tillhör konstnären Bruno Liljefors efterlämnade arbeten Upplands Enskilda Bank",
Torrspricka
285730
2014-12-30