Bruno Liljefors

Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Fågelstudie, osignerad, olja på pannå, 41x33 cm, stämpel a tergo"Tillhör konstnären Bruno Liljefors efterlämnade arbeten Upplands Enskilda Bank",

Torrspricka

285730

2014-12-30