Harry Wichmann olja
2014-12-30
285739
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Modell i det gröna, signerad och daterad Wichmann -79, olja på pannå, 17x15,5 cm