Harry Wichmann
2014-12-30
285740
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): "Tabac", signerad och daterad Wichmann -82, olja på duk, 15,5x16,5 cm