Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Stilleben, signerad och daterad Bertel Nordström 1943, olja/blandteknik, 32x23 cm
285741
2014-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här