Bertel Nordström
Vollendet
2014-12-30
285741
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Stilleben, signerad och daterad Bertel Nordström 1943, olja/blandteknik, 32x23 cm