Endre Nemes
Valmis
2014-12-30
285744
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NEMES, Endre (1909-1985): "Om jag vore kung, Fiskarkvinnor", signerad och daterad Endre Nemes -60, gouache, 44x36 cm