Carl Fredrik Erdmann oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERDMANN, Carl Fredrik (1847-1892): Tistlar, signerad CFE sept -79 Björkholmen, olja på pannå, ca 30x24 cm

Krackeleringar, smärre ytskador

285752

2014-12-30