Carl Fredrik Erdmann oljemålning
2014-12-30
285752
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERDMANN, Carl Fredrik (1847-1892): Tistlar, signerad CFE sept -79 Björkholmen, olja på pannå, ca 30x24 cm
Krackeleringar, smärre ytskador