Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PALM, Gustaf Wilhelm (1810-1890): "Vue af Palazzo Furlani i Venedig" ,
signerad och daterad GW-en palm 1881, olja på pannå, 34x26,5 cm.
PROVENIENS: Bukowskis Internationella höstauktion, 11-28-2006
285755
2014-12-30