Gustaf Wilhelm Palm Venedig

Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Gustaf Wilhelm Palm Venedig
Gustaf Wilhelm Palm Venedig

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PALM, Gustaf Wilhelm (1810-1890): "Vue af Palazzo Furlani i Venedig" ,
signerad och daterad GW-en palm 1881, olja på pannå, 34x26,5 cm.
PROVENIENS: Bukowskis Internationella höstauktion, 11-28-2006

285755

2014-12-30