Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLVAGN, Gemla, 1960-tal, svängbara mässingshjul klädda i ljust gummi, höjd 62, 75x50 cm
Slitage
285761
2015-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här