Rullvagn Gemla

Rullvagn Gemla
Rullvagn Gemla
Rullvagn Gemla
Rullvagn Gemla
Rullvagn Gemla
Rullvagn Gemla

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLVAGN, Gemla, 1960-tal, svängbara mässingshjul klädda i ljust gummi, höjd 62, 75x50 cm

Slitage

285761

2015-01-01