Birger Birger Ericsson

Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson
Birger Birger Ericsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Hus med trädgård, signerad och daterad Birger 40, påskrift Vaxholm a tergo, olja på duk, 50x61 cm

285770

2014-12-30