Louis Letsch

Louis Letsch
Louis Letsch
Louis Letsch
Louis Letsch
Louis Letsch
Louis Letsch

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOUIS LETSCH (1856-1940): Blomsterstilleben, signerad och daterad Louis Letsch 1905, olja på duk, ca 43x61 cm

Obetydlig färgbortfall

285775

2015-01-02