George Roessler oljemålning

George Roessler oljemålning
George Roessler oljemålning
George Roessler oljemålning
George Roessler oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE ROESSLER (1861-1925): Flöjtspelande man, signerad george Roessler, olja på pannå, ca 23x17 cm

Ytskador

285776

2015-01-02