Martin Holmgren brons

Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons
Martin Holmgren brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HOLMGREN, Martin (1921-1969): "Former invid landskap", monogramsignerad MH, 1/9, brons, höjd med sockel ca 23 cm
PROVENIENS: Sveriges Allmäna Konstförening

285810

2014-12-30