Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MANDL, Peter (Tjeckien/Sverige, född 1947): Torso, signerad och daterad Mandl, 4/10, brons på träsockel, total höjd ca 25,5 cm
Oxiderad
285819
2014-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här