Peter Mandl brons

Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons
Peter Mandl brons

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MANDL, Peter (Tjeckien/Sverige, född 1947): Torso, signerad och daterad Mandl, 4/10, brons på träsockel, total höjd ca 25,5 cm

Oxiderad

285819

2014-12-30