Torsten Jovinge oljemålning

Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOVINGE, Torsten (1898-1936): Landskap med figurer, olja på duk, 35 x 25,5 cm
Utförd på 1920-talet. Proveniens: Konstnärens familj

285822

2015-01-20