Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Myror, signerad och daterad Torsten Renqvist -54, 23/65, linoleumtryck, 29x37 cm

285841

2014-12-31