Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA, silver, 1900-tal, empirestil, oidentifierade stämplar, höjd 24 cm, vikt ca 435 g
285852
2014-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här