Kanna silver

Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNA, silver, 1900-tal, empirestil, oidentifierade stämplar, höjd 24 cm, vikt ca 435 g

285852

2014-12-30