Klubbat för:
9 200 SEK
8 000 SEK
BERGH, Svante (1885-1946): Blommande trädgård, signerad Svante Bergh, otydligt daterad -*7, olja på duk, 74,5x62 cm
Färgbortfall
285868
2015-01-06