Svante Bergh Blommande trädgård

Klubbat för:

9 200 SEK

8 000 SEK

BERGH, Svante (1885-1946): Blommande trädgård, signerad Svante Bergh, otydligt daterad -*7, olja på duk, 74,5x62 cm

Färgbortfall

285868

2015-01-06