Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition med hus, signeradoch daterad Nils G Stenqvist 52, olja på pannå, 48x70 cm

285888

2014-12-31