Fartygsmodell 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets andra hälft, 3-mastat segelfartyg, monterad i glasmonter, längd ca 65 cm

Montern med smärre skador

285889

2014-12-31