Tomte skyltdocka 1950-tal

Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal
Tomte skyltdocka 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMTE, skyltdocka, troligen 1950-tal, bemålad, höjd ca 111 cm

Slitage och småskador.

285894

2014-12-31