Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): Stående gestalt, signerad E Cullberg, olja på pannå, ca 65x53,5 cm

285898

2014-12-31