Emil Åberg oljemålning
2014-12-31
285902
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Emil (1864-1940): Vid bryggan, signerad E Åberg, olja på pannå, ca 40x50 cm
Märke