Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Spegelklippan", monogramsignerad och daterad T.R -53, olja på duk, ca 51x65 cm

285903

2014-12-31