Bordsplateuer
2014-12-31
285904
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSPLATEAUER, 2 st, omkring 1900, empirestil, delvis förgylld brons, diameter 27,5 cm, längd ca 22 cm
Spegelglas med slitage och fläckar