Bengt Nordenberg oljemålning
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
NORDENBERG, Bengt (1822-1902): "Nattvarden", signerad och daterad B. Nordenberg 1881, olja på duk, intyg a tergo, ca 44x55 cm
Obetydliga rispor, smärre obetydligt färgbortfall vid ramen
285912
2014-12-31