Emil Ekman oljemålning
2014-12-31
285920
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Fiskebåtar i gryning, signerad Emil Ekman, olja på duk, 76x114 cm
Mindre duklagning