Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, 23/47, litografi, 35x49 cm

285922

2014-12-31