Sven X.et Erixon blandteknik
2014-12-31
285931
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Motiv från Marocko, signerad och daterad Sven Erixon -54, blandteknik, ca 25x34 cm