Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): "Utsikt från Operaterassen", signerad Konow, signerad, olja på pannå, ca 32x40 cm

285932

2014-12-31