Rolf Swedberg oljemålning

Rolf Swedberg oljemålning
Rolf Swedberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SWEDBERG, Rolf (1927-2008): "Glas på blå duk", signerad R Swedberg, olja på pannå, ca 36x43 cm

Obetydliga färgbortfall

285935

2014-12-31