Philip Sutton

Philip Sutton
Philip Sutton

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUTTON, Philip (född 1928): Samoa, signerad och daterad Philip Sutton 1968, färglitografi, 46x46 cm

285936

2014-12-31