Sven Storm

Sven Storm
Sven Storm
Sven Storm
Sven Storm

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STORM, Sven (1905-1990): I från Vik, signerad och daterad Storm 37, blandteknik på pannå, 40x50 cm

Hål i pannån

285940

2014-12-31