Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, bladmått 127x97 cm
285943
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här