Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, bladmått 127x97 cm

285943

2015-01-02