Sverre Erixon

Sverre Erixon
Sverre Erixon
Sverre Erixon
Sverre Erixon

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXON, Sverre (född 1932): "Matsedel", signerad och daterad Sverre -85, blandteknik, ca 32x26 cm

285944

2014-12-31