John Broberg oljemålning

John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning
John Broberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROBERG, John (1892-1979): Stilleben med frukter, signerad John Broberg, ca 22x27 cm

Kantslitage efter ram

285954

2015-01-01